Etiler Hurdacı – Etiler Geri Dönüşüm

Etiler Hurdacı – Etiler Geri Dönüşüm, Güven Geri Dönüşüm olarak Etiler’de hizmetinizdeyiz. Sizde atıl durumda bulunan hurdalarınız için bizimle iletişme geçebilirsiniz. Hurdalarınızı adresinizden alıyoruz geri dönüşüme kazandırıyoruz.

Etiler Hurdacı – Etiler Geri Dönüşüm

Her türlü metal, elektronik hurdalarınızı adresinizden alım yapıyoruz. Tek yapmanız gereken iletişim numaralarımızdan bizimle iletişme geçmek. 0 532 657 35 63

Çalışma saatleri içerisinde size yönlendireceğimiz kurum araçlarımız hurdalarınızı adresinizden alınmasını sağlayacaktır.

Firmamız ayrıca, depo temizlik hizmeti de vermektedir. Yılların verdiği güven, sorumluluk ve geri dönüşüm başarısıyla firmamız depo, kömürlük, ardiye gibi odalarınızda geri dönüşebilir veya geri dönüşüme gitmeyen malzemelerin alınmasını gerçekleştirmektedir. 

Kurumsal firmalardan hurda ve ofis malzemeleri alımımız da mevcuttur.

Geri Dönüşüm, Güvenli Ellerde!

Firmamıza vereceğimiz hurda ve atıl durumda malzemeleriniz profesyonel ekipman ve personellerimiz tarafında bertaraf edilmektedir. 

İletişim

Bize 0 532 657 35 63 veya 0 532 494 16 50 numaralardan ulaşabilirsiniz.

Hurdalarımı Nasıl Teslim Edeceğim?

İletişim numaralarımızı kullanarak veya Whatsapp üzerinde konum bilgisi göndererek hurdalarınızı adresinizden alınmasını sağlayabilirsiniz.

Geri Dönüşüm

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al