İçeriğe geç

Hakkımızda

Hurda Sektörünün işini güvenilir yapan firmalar arasında olan Güven Geri Dönüşüm kurulduğu günden bu yana öncelikli olarak Müşteri Memnuniyeti Esasına
Dayalı Olarak Faaliyet Göstermektedir.

Çevreye ve doğaya zarar verecek maddeleri itinayla değerlendirerek onları insanlara faydalı hale getirme misyonu üslenmiş bulunmaktadır. Firmamız hurda, geri dönüşüm,hurda fiyatları ve metal alımı alanında uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi fiyat ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindedir.

Firmamız sektöründe geniş müşteri kitlelerine hitap etmekle birlikte yaptığı geri dönüşüm sayesinde de çevreye büyük katkı sağlamaktadır. Güven Geri Dönüşüm; Müşteri isteklerinin kaliteli bir şekilde ve zamanında karşılanması şirketimizin çalışma politikasının özünü oluşturmaktadır.

Hurda Alım ve Satımlarında Uzman Olan Kadromuz Her Türlü Müşteri Talebine Ve Sorusuna Kolaylıkla Cevap Verebilmektedir. Geri Dönüşüm firmamız hurda alım sonrası ödeme kolaylıkları sağlamakla birlikte, müşterinin isteğine göre peşin ve vadeli alım satımlarda yapmaktadır.

Geri Dönüşüm firmamızın öncelikli hedefi sektöründe edindiği yeri uzun yıllar korumak , kendine ve çevresine ekolojik olarak fayda sağlayabilmektir
Metal, elektronik, her nevi hurda ürünleri adresinizden alımı imhası Geri Dönüşümü, ve İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakasının bütün her yerinde iş yapma kapasitesine sahiptir.

Bilinçli Ekip ve Modern Ekipmanlarımızla hurda ve geri dönüşüm sektöründeki her türlü talebe karşılık vererek çalışmalarımızı sürdürmekteyiz, her türlü hurda çeşitlerinin zamanında ve eksiksiz bir şekilde alımı yapılır.

Geri Dönüşüm yapılabilecek atıl durumda bulunan her çeşit hurda ürünler hakkında bizden yardım alabilir, keşif ve ekspertiz yapmamız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GÜVEN GERİ DÖNÜŞÜM

Güven Geri Dönüşüm, ”Hurdanıza Değer Katar

 

resim_hakkimizda

Ara
Konum Al