Hurdacı

Hurdacı, Hurdacılık, günümüz şartlarında önemli bir rol üstlenmekle birlikte gelişen ve değişen global ekonomide önemli rol oynamaktadır. Eskiden baba mesleği olarak sürdürülen hurdacılık, günümüzde geri dönüşüm tesisleri kapsamında yer almaktadır. Çevre yönetimi çerçevesinde tesislerde hurdalar işlenmektedir.

Geri Dönüşüm ve Hurda Toplama

Hurda kategorisinde yer alan bir çok atık geri dönüşü mümkün malzemeler olup mutlaka tesislerde dönüştürülmesi gerekmektedir. Doğada geri dönüşümü çok uzun yılar alacağından bu konunun hassasiyeti dikkate alınmalıdır. Demir, paltik, atık piller, kağıt, cam, motor yağları, akümülatorler, elektronik atıklar geri dönüştürülebilir malzemelerdir. Tüketimin çok fazla olduğu ülkemizde ger dönüşümün önemi yeterince kavranamamıştır.

Ülke ekonomisine büyük fayda sağlayan hurdacılar doğa için büyük tahribat yaratabilecek maddeleri toplayıp tekrar geri kullanılabilir hale getirmektedir. Geçtiğimiz yıllara oranla daha çok üretim ve tüketim yapılan ülkemizde; hurda camiasına destek verilmesi gerektiği gözle görülür bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Hurda alım satımı gerek yurtiçi gerekse yurtdışı ithalat ve ihracatı ile ülke ekonomisinin canlanması için gerekmektedir. İnsanlardan istediğimiz sadece biraz daha duyarlı olmalarıdır. Lütfen çevremizde maddeleri doğaya atma yerine biriktirip hurdacılara ulaştırılmasıdır.

Güven Geri Dönüşüm, Hurdanıza Değer Katar!

Daha fazla bilgi için aşağıdaki numaralardan firma yetkilisine ulaşabilir veya mail adresimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin: 

Tel/Faks: 0 (216) 606 45 90
Çağrı Merkezi: 0 (850) 840 40 83 
Tel/Watsapp: 0 (532) 657 35 63
numaralardan bize ulaşabilir veya
adresinden mail atabilirsiniz.

Hurdalarınızı Güven Geri Dönüşüm Tesislerine getirebilirsiniz. Hurda karşılığında ödemelerimiz nakittir.

Hurda alım liste  fiyatlarımız , 3065 sayılı KDV kanunun 17/4-G maddesi gereğince kdv den mendir. Listemiz LME ve tonaja değişimlerine bağlı olarak gün içerisinde değişim gösterebilir.

Geri Dönüşüm ürünlerinizi bize sormadan satmayın.

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al