Ataşehir Geri Dönüşüm

Ataşehir Geri Dönüşüm. Güven Geri Dönüşüm, ilçemizin her mahallesine hizmetimiz vardır. Çağrı merkezimizi ya da 0 (216) 606 45 90 numaralı telefonumuza arayarak geri dönüşüm gidecek hurdalarınızın evinizden veya işyerinizden alınmasını sağlayabilirsiniz.  Güven Geri Dönüşüm Çağrı Merkezimiz günün her saati hizmetinizde olup arayabilirsiniz.

Diğer hurda seçenekleri için bizi arayabilirsiniz. 

Güven Geri Dönüşüm olarak hurdalarınız sizden alıp ekonomiye kazandırıyoruz. Ataşehir’in tüm mahallelerine hizmetimiz vardır. 

Alımını yaptığımız hurda sınıfları, metal geri dönüşüm hurdaları, kentsel dönüşüm hurdaları, elektronik atıklar, plastik geri dönüşüm ürünleridir. Diğer hurda sınıfları ve tüm hizmetlerimizi https://guvengeridonusum.com/hizmetlerimiz/ linkinden bilgi alabilirsiniz. Kurumsal hurdalarınız için https://guvengeridonusum.com/bize-ulasin/ linkini tıklayıp iletişim bilgilerinden bize ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Daha fazla bilgi için aşağıdaki numaralardan firma yetkilisine ulaşabilir veya mail adresimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin: 
0 216 606 45 90
0 850 840 40 83 
0 532 657 35 63
numaralardan bize ulaşabilir veya
adresinden mail atabilirsiniz.

Hurdalarınızı Güven Geri Dönüşüm Tesislerine getirebilirsiniz. Hurda karşılığında ödemelerimiz nakittir.

Hurda alım liste  fiyatlarımız , 3065 sayılı KDV kanunun 17/4-G maddesi gereğince kdv den mendir. Listemiz LME ve tonaja değişimlerine bağlı olarak gün içerisinde değişim gösterebilir.

Geri Dönüşüm ürünlerinizi bize sormadan satmayın.

 

 

güven geri dönüşüm

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al