İçeriğe geç

Avcılar Elektronik Atık

green waste

Avcılar elektronik atık toplama merkezi hizmetinizdedir. Güven Geri Dönüşüm olarak Avcılar başta olmak üzere İstanbul’da ve ülke genelinde elektronik atıkların geri dönüşümünü sağlıyoruz.

Avcılar Elektronik Atık Toplama Merkezi

Uzun yıllardan beri geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren firmamız metal atıkların yanı sıra elektronik atıklarınızın alımı ve geri dönüşüm işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Kurumsal ve bireysel elektronik atıklarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile geri dönüşebilir maddelerin miktarı artmıştır, elektronik ürünlerin geri dönüşümü diğer geri dönüştürülebilir atıklardan farklılık göstermektedir. Elektronik atıkların başta atığın toplanması, depolanması ve ayrıştırılma süreçleri ayrı ayrı yönetilmektedir. Özelikle taşınma ve depolama ve ayrıştırma gibi işlemlerde özel teknikler ve araçlar kullanılmaktadır. Doğru bir şekilde ayrışma ya da depolama sağlanmadığı taktirde elektronik atıklar çevreye ve insan sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Elektronik atıklar içerisinde ya da imalatında kullanılan maddeler; cihazların kullanım süreçlerinde çeşitli etmenler sebebiyle kırılma bozulma gibi sebeple açığa çıkmaktadır. Elektronik atıkların zararları içerdikleri maddelerdendir. Elektronik cihazların üretiminde kullanılan maddelerin çoğu tehlikelidir. Kurşun, civa, kadmiyum, krom, bromlu alev geciktiriciler, fosfor, baryum, berilyum gibi. Kurşun, vücut için çok tehlikeli bir metal olduğundan bir çok sağlık problemlerine sebep olur. İnsan sağlığı başta olmak üzere standart dışı depolama ve geri dönüşüm işlemlerinin yapılmaması çevre açısından ciddi sorunlara yol açmaktadır.

Güven Geri Dönüşüm olarak elektronik atıkların (e-atık) yerinden toplanması, depolanması ve bertarafı konusunda özenle ve dünya standartlarında faaliyet yürütmekteyiz. İkinci el ve hurda elektronik ürünlerinizi firmamızın iletişim kanallarını kullanarak bize teslim edebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

Tesisimize Kabul Edilen Elektronik Atıklar

Sahadaki ekiplerimiz sayesinde Avcılar ve çevre ilçelerdeki elektronik atıklarınız adresinizden alınmaktadır.

AVCILAR ELEKTRONİK ATIK TOPLAMA MERKEZİ ARAYIN: 0 532 657 35 63

Avcılar’da hizmet verdiğimiz semtler;

• Ambarlı Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi, Ambarlı Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Avcılar merkez Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi, Avcılar Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Cihangir Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi, Cihangir Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Deniz köşkler Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi, Deniz köşkler Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Firuzköy Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi, Firuzköy Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Gümüşpala Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi, Gümüşpala Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Mustafa kemal paşa Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi, Mustafa Kemal Paşa Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Tahtakale Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi, Tahtakale Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Üniversite Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi, Üniversite Elektronik Atık Toplama Merkezi olarak çalışma saatleri içerisinde hizmetimiz mevcuttur.

guven3

 

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al