İçeriğe geç

Bahçelievler Elektronik Atık

hurdaci

Bahçelievler elektronik atık toplama merkezi hizmetinizdedir. Güven Geri Dönüşüm olarak Bahçelievler başta olmak üzere İstanbul’da ve ülke genelinde elektronik atıkların geri dönüşümünü sağlıyoruz.

Bahçelievler Elektronik Atık Toplama Merkezi

Uzun yıllardan beri geri dönüşüm sektöründe faaliyet gösteren firmamız metal atıkların yanı sıra elektronik atıklarınızın alımı ve geri dönüşüm işlemlerini de gerçekleştirmektedir. Kurumsal ve bireysel elektronik atıklarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gelişen teknoloji ile geri dönüşebilir maddelerin miktarı artmıştır, elektronik ürünlerin geri dönüşümü diğer geri dönüştürülebilir atıklardan farklılık göstermektedir. Elektronik atıkların başta atığın toplanması, depolanması ve ayrıştırılma süreçleri ayrı ayrı yönetilmektedir.

Özelikle taşınma ve depolama ve ayrıştırma gibi işlemlerde özel teknikler ve araçlar kullanılmaktadır. Doğru bir şekilde ayrışma ya da depolama sağlanmadığı taktirde elektronik atıklar çevreye ve insan sağlığına ciddi zararlar verebilmektedir. Elektronik atıklar içerisinde ya da imalatında kullanılan maddeler; cihazların kullanım süreçlerinde çeşitli etmenler sebebiyle kırılma bozulma gibi sebeple açığa çıkmaktadır. Elektronik atıkların zararları içerdikleri maddelerdendir. Elektronik cihazların üretiminde kullanılan maddelerin çoğu tehlikelidir. Kurşun, civa, kadmiyum, krom, bromlu alev geciktiriciler, fosfor, baryum, berilyum gibi. Kurşun, vücut için çok tehlikeli bir metal olduğundan bir çok sağlık problemlerine sebep olur. İnsan sağlığı başta olmak üzere standart dışı depolama ve geri dönüşüm işlemlerinin yapılmaması çevre açısından ciddi sorunlara yol açmaktadır.

Güven Geri Dönüşüm olarak elektronik atıkların (e-atık) yerinden toplanması, depolanması ve bertarafı konusunda özenle ve dünya standartlarında faaliyet yürütmekteyiz. İkinci el ve hurda elektronik ürünlerinizi firmamızın iletişim kanallarını kullanarak bize teslim edebilirsiniz. Hızlı ve güvenilir çözümler sunan firmamız 7/24 hizmetinizdedir.

HİZMETLERİMİZ TESİSİMİZE KABUL EDİLEN ELEKTRONİK ATIKLAR

Sahadaki ekiplerimiz sayesinde Bahçelievler ve çevre ilçelerdeki elektronik atıklarınız adresinizden alınmaktadır.

BAHÇELİEVLER ELEKTRONİK ATIK TOPLAMA MERKEZİ ARAYIN: 0 532 657 35 63

Bahçelievler’de hizmet verdiğimiz semtler;

• Bahçelievler Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Cumhuriyet Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Çobançeşme Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Fevziçakmak Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Hürriyet Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Kocasinanmerkez Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Siyavuşpaşa Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Soğanlı Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Şirinevler Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Yenibosna merkez Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi
• Zafer Mahallesi Elektronik Atık Toplama Merkezi Elektronik Atık Toplama Merkezi olarak hizmetimiz mevcuttur.

guven3

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al