Beşiktaş Hurdacı

Beşiktaş Hurdacı

Beşiktaş için hurdacı hizmeti alabileceğiniz en güvenilir ve köklü firmalardan olan Güven Geri Dönüşüm olarak hurda alım ve satım hizmetlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Beşiktaş hurdacı da dahil olmak üzere Türkiye’nin birçok alanında hizmet vererek hem dünyanın daha yeşil kalmasına hem de geri dönüşüm sayesinde gelecek nesillere ağaçlı bir dünya bırakılmış oluruz. Hurda ürünlerin yeniden hammadde oluşturulması sayesinde daha ucuza hammadde elde edilebilmektedir. Dünyamızı korumak için günümüzde birçok iş kolu da atağa geçmiştir. Özellikle Türkiye bu alanda büyük bir bilinç kazanmaya başlamıştır.

Beşiktaş Hurdacı

Geri Dönüşümün Avantajları Nelerdir?

Beşiktaş hurdacılar için yapılan geri dönüşüm sayesinde tonlarca ağaç kesilmekten kurtarılmış olunur. Bunun yanı sıra Güven Geri Dönüşüm sayesinde Beşiktaş geri dönüşüm ile kazanılan avantajlar:

  • Yaklaşık olarak 1 ton atık kağıdın geri kazanılması sayesinde 12400 m3 havada bulunan sera gazı, karbon dioksitin bertaraf edilir.
  • 12400 m3 oksijen gazının üretilmesi de mümkün olmaktadır.
  • Günümüzde 34 kişinin oksijen ihtiyacı 17 yetişkin ağaçtan karşılanır. 1 ton atık kağıdın geri dönüştürülmesi sayesinde 17 ağacın kesilmesi engellenir.
  • Yaklaşık olarak 3 ailenin tükettiği 32 m3 su tasarrufu sağlanır.
  • 2,5 m3 çöp depolama alanından tasarruf sağlanarak büyük bir depolama alanı da kazanılır.

Bu avantaj örnekleri yalnızca kağıt atıklar üzerine yapılmış olup tüm malzemeler ve hammaddelerin geri dönüşümü sayesinde sayısız avantaj ve kazanç elde edilmektedir. Hem çevremizi korumak, hem gelecek nesillere ağaçlı bir ortam ve yaşama alanı bırakmak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Beşiktaş Geri Dönüşüm

Hangi Maddeler Geri Dönüştürülmüş Malzemelerdir?

Günümüzde birçok malzemeler geri dönüştürülebilmektedir. Özellikle kağıt ve alüminyum malzemeler tekrar tekrar kullanılabilir. Bunun yanı sıra özellikle alüminyum malzemelerin cevherden elde edilmesi %95 oranında daha masraflı olmakla beraber geri dönüştürülmüş olan alüminyumlar hem daha tasarruflu hem daha uygun fiyatlıdır. Aynı kalitede olan bu hurdaların alımı ve satımı için bizlere ulaşabilir, fiyat ve daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Beşiktaş hurdacı ve diğer hizmetlerimiz hakkında web sitemiz üzerinde bulunan telefon ve iletişim bilgileri ile bizlere kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin: 

0 216 606 45 90 
0 532 657 35 63
numaralardan bize ulaşabilir veya
adresinden mail atabilirsiniz.

Beşiktaş Hurdacı olarak hizmet verdiğimiz semtler;

Abbasağa Hurdacı
Akatlar Hurdacı
Arnavutköy Hurdacı
Aslan Hurdacı
Balmumcu Hurdacı
Bebek Hurdacı
Cihannüma Hurdacı
Dikilitaş Hurdacı
Etiler Hurdacı
Gayrettepe Hurdacı
Konaklar Hurdacı
Kuruçeşme Hurdacı
Kültür Hurdacı
Levazım Hurdacı
Levent Hurdacı
Mecidiye Hurdacı
Muradiye Hurdacı
Nispetiye Hurdacı
Ortaköy Hurdacı
Sinanpaşa Hurdacı
Türkali Hurdacı
Ulus Hurdacı
Vişnezade Hurdacı
Yıldız Hurdacı

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al