İçeriğe geç

Geleceği Düşünün, Geri Dönüştürün!

recycle

Geleceği Düşünün, Geri Dönüştürün! Geri dönüşüm ülke ekonomisi için çok önemli bir yere sahiptir. Ham madde ihtiyacı günümüzde giderek artmakta olup doğal kaynaklarımızın sınırlı olması geri dönüşüm ne kadar önemli olduğunu ortaya koymaktadır.

Geri dönüştürülebilir maddeler sayesinde atıklarımız tekrar tekrar kullanılmakta olup doğal kaynaklarımız zarar görmeden ham madde ihtiyacı giderilmektedir, üstelik atıkların neden olduğu çevre kirliliği ve sera gazı gibi ekosisteme zarar veren maddeler en aza indirilmektedir.  Gelecek nesiller ve günümüz için geri dönüşüm bilinçli bireyler tarafından gerçekleştiğinde yadsınamaz şekilde önem arz etmektedir. Ülkesinin seven tüm bireylerin geri dönüştürebilir atıklarını ayrı ayrı sınıflandırma ve ilgili geri dönüşüm tesisine göndermesi gerekmektedir.

Unutmayalım ki geri dönüşüm moda değildir. Gelecek nesillere aktarılması gereken bir bilinçtir. Geri dönüşüm sektöründe uzun yıllardır faaliyet yürüten firmamıza geri dönüştürebilir atıklarınız teslim edebilirsiniz. Atık kağıt, plastik, metal ve elektronik atıklar başta olmak üzere bir çok geri dönüştürebilir atık mevcuttur.  Geri dönüşüm temel basamaklardan biri olan yerinde ayrıştırma ile atıklarınızın bertarafı daha kolay olacaktır. Bu sebeplerle geri dönüşüm logosu bulunan tüm metaryalleri yerinde ayırarak geri dönüşüm tesislerine ulaştırabilirsiniz.

Geri dönüşüm konusunda daha fazla bilgi için tıklayınız: Geri Dönüşüm

recycle 1

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al