İçeriğe geç

Hurda Laptop Alan Yerler

laptop geridonusum 4

Hurda laptop alan yerler sıralamasında ilk konumda yer alan firmamız atıl durumda olan notebook (laptop) larınız değerinde ve nakit olarak almaktadır. Eski ve ikinci el laptoplarınızı firmamızla değerlendirebilirsiniz.

Kurumsal firmalardan çıkan laptoplar firmamız tarafından hurda ve ikinci el olarak sınıflandırılarak değerinde alınmaktadır.  Sizde hurda veya kullanmadığınız laptoplarınız için bizimle iletişme geçebilirsiniz. İstanbul için günü birlik servislerimiz ile atıl durumda bulunan bilişim cihazlarınızı ve laptop dahil birçok elektronik hurdanızı değerinde adresinizden alım yapıyoruz. 

İstanbul dışı hurda ve ikinci el elektronik aletleriniz için ile tişim sayfamız üzerinden bizimle iletişme geçebilirsiniz. %100 çözüm sunan firmamız kişisel verilerin korunmasını gerektiren çerçevelerde ürün imha hizmeti başta olmak üzere atıklarınızın geri dönüşümü konusunda hizmet vermektedir. Dilerseniz aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak dilerseniz iletişim sayfamızı ziyaret ederek bizime irtibata geçebilirsiniz. Online Whatsapp iletişim hattımızı kullanarak hurdalarınızın değerini hemen öğrenebilirsiniz.

İLETİŞİM:

T1: 0 216 606 45 90

T2: 0 532 657 35 63

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al