İçeriğe geç
elektronik-atit

İmes Hurdacı, İmes Hurda, İmes Atık Kağıt, İmes Elektronik Atık Güven Geri Dönüşüm olarak hizmet vermekteyiz. İmes ve komşu semtlerde her türlü hurda ve geri dönüşüm emtialarınızı sizden alıyor Ülke ekonomisine kazandırıyoruz.

Güven Geri Dönüşüm olarak hizmet vermekteyiz. İmes Hurdacı ve komşu semtlerde her türlü hurda ve geri dönüşüm emtialarınızı sizden alıyor Ülke ekonomisine kazandırıyoruz. İmes’te bulunan her nevi geri dönüşebilen metaryal için bizi arayabilirsiniz.

Eski ev eşyaları, plastik aksamlar, elektronik atıklar, kentsel dönüşüm ve yıkımı yapılacak yerler, hurda kablo, demir, pimapen hurdası, bakır hurdası, alüminyum hurdası, beyaz eşya hurdası, pet, kutu kola hurdası, kağıt ve karton hurdası, depo temizliğinden çıkan hurda ve aksamlar, kombi ve petek hurdaları,bakır ve sarı hurdası, kazan kesimi ve hurdası, kalorifer hurdası, defter kitap geri dönüşüm ürünleri ve hurdası, tüm ambalaj atıkları, hurdaya çıkmış otolar, inşaat malzemeleri hurdası, imha ürünleri, mobil gsm hurdaları, paslanmaz ve krom hurdaları, mutfak malzemeleri hurdası, kesim ve parçalama gerektirecek hurdalarınız başta olmak üzere geri dönüşümü mümkün olan her nevi ürünün alımını yapmaktayız.

Aldığımız geri dönüşüm ürünlerinin değerinde güncel fiyat üzerinden nakit ödeme yapmaktayız.

Unutmayın: Geri Dönüşüm Geleceğe ve Ekonomi Yatırımdır.

GÜVEN GERİ DÖNÜŞÜM- HURDANIZA DEĞER KATAR!

Ayrıntılı Bilgi İçin: 
0 216 606 45 90
0 532 657 35 63
numaralardan bize ulaşabilir veya
adresinden mail atabilirsiniz.

Geri Dönüşüm

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al