İstanbul Geri Dönüşüm Firmaları

İstanbul Geri Dönüşüm Firmaları, Güven Geri Dönüşüm, İstanbul ilinde bulunan tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Kentsel geri dönüşüm projeleri başta olmak üzere bina yıkımı, bina yıkım hurdalarının alımını yapmaktayız.

Geri Dönüşüm Ekspertiz Hizmeti Verdiğimiz İlçeler:

» Adalar» Arnavutköy» Ataşehir» Avcılar» Bağcılar» Bahçelievler» Bakırköy» Başakşehir» Bayrampaşa» Beşiktaş» Beykoz» Beylikdüzü» Beyoğlu» Büyükçekmece» Çatalca» Çekmeköy» Esenler» Esenyurt» Eyüp» Fatih» Gaziosmanpaşa» Güngören» Kadıköy» Kağıthane» Kartal» Küçükçekmece» Maltepe» Pendik» Sancaktepe» Sarıyer» Silivri» Sultanbeyli» Sultangazi» Şile» Şişli» Tuzla» Ümraniye» Üsküdar» Zeytinburnu 

Çalışma saatleri içerisinde hurda alımı ve ekspertiz hizmeti sunuyoruz

Güven Geri Dönüşüm, İstanbul ilinde bulunan tüm ilçelerde hizmet vermektedir. Kentsel geri dönüşüm projeleri başta olmak üzere bina yıkımı, bina yıkım hurdalarının alımını yapmaktayız.

Her türlü moloz yüklemesi hafriyat taşımacılığı hizmetimiz mevcuttur. Güven Geri Dönüşüm olarak vinçle taşımacılık ve her türlü kesim ve parçalama ve hurdayı yerinde söküm işlemini gerçekleştirmekteyiz. Hurdalarınızı yerinden alıyoruz ekonomiye kazandırıyoruz.

Ambalaj atıkları olmak üzere, bakır hurdası, alüminyum hurdası, akü hurdası, demir hurdası, çinko hurdası, kurşun hurdası, pimapen-doğrama hurdaları, dkp hurdası, krom hurdası, mutfak malzemesi, kablo hurdası, beyaz eşya hurdaları, elektronik hurdalar, paslanmaz hurdalar, yıkım ve söküm işlemleri, kesim ve parçalama, fabrika ve bina söküm işlemleri, enkaz kaldırma işlemleri, kalorifer kazan kesimi, kombi hurdası, plastik hurdalarının alımını yapmaktayız ve hizmetlerimiz mevcuttur. Tek yapmanız bizimle iletişme geçmeniz. 

Firmamız hurda karşılığı bina yıkım işlemlerini gerçekleştirmektedir. Böylece size en uygun ekonomik imkanları sunmaktayız. 

Güven Geri Dönüşüm : Hurdanıza Değer Katar

Ayrıntılı Bilgi İçin: 

0 216 606 45 90

0 850 840 40 83 

0 532 657 35 63

numaralardan bize ulaşabilirsiniz.

geri-donusum

 

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al