Kartal Hurdacı

Kartal Hurdacı

İstanbul Kartal ilçesi hurdacı arayışları gün geçtikçe artarak devam etmekle birlikte, bu yönde güvenilir ve işini profesyonelce yapan firmalara ulaşımın oldukça zor olduğundan da bahsetmek gerekmektedir. Güven Geri Dönüşüm atık ve hurdaların geri dönüşümlerinde Türkiye ekonomisine sağladığı destek yanında profesyonel anlamda sağladığı desteklerle de adından sıkça bahsettirirken Kartal hurdacı arayışlarının da temel noktasını oluşturmaktadır.

Kartal Hurdacı

Her Türlü Atık Ve Hurdanın Toplanması İçin Dünya Standartlarında Hizmet Kalitesi

Geçmişte kullanılan her türlü maden, elektronik eşya, kâğıt, ambalaj ve plastik; hurda ve atık hale geldiğinde hem bir çevre hem de insan sorunu olarak görülürken atık döngüsü içerisinde ilk üretildikleri andan son uzaklaştırma ve ayrıştırma aşamasına kadar hem insan hem de çevreyle dolaylı bir iletişim içine girmektedir. Kartal geri dönüşüm de bu çerçevede değerlendirilirken, atık maddelerin bulaşıcı ve hastalık yapıcı özelliklerinin göz ardı edilmemesi de gerekmektedir. Bu nedenle çevre, doğa ve toprağa sağladıkları olumsuzluklar yanında insan sağlığına oldukça zararlı hastalıklara da neden olabilmektedirler. Güven geri dönüşüm hurda ve atık madde toplanması için dünya standartlarında sağladığı etkin hizmetin yanında, atık yönetimi ile alakalı da önemli etkiler sağlamayı başarmaktadır.

Güven Geri Dönüşüm Hangi Hurda Alımlarında Destek Sağlıyor?

Hurda ve atık statüsüne giren tüm maddeler Kartal hurdacılar başlığı başta olmak üzere tüm İstanbul genelinden en kısa sürede alınırken, Güven Geri Dönüşüm tarafından değerinde alınan hurda ve atıklar;

 • Demir, bakır, çinko, alüminyum gibi atık madenler
 • Hastane cihazı hurdası
 • Tıbbi cihaz hurdası
 • Sovtaj hurdaları
 • Hastane cihazı hurdası
 • Cep telefonu hurdaları
 • Her türlü atık piller
 • Elektronik eşyalar, bilgisayarlar, laptoplar gibi her türlü cihaz hurdaları
 • Kırılmış ve bozuk tabletler
 • Kâğıt hurdaları
 • Ambalaj ve plastik hurdaları olarak dikkat çekmektedir.

Kartal Geri Dönüşüm

Alınan her türlü hurda ve atık maddeler profesyonel bir şekilde ayrıştırılıp depolandıktan sonra geri dönüşüme aktarılırken, bu sayede Kartal hurdacı arayışları da tam olarak karşılanmakta, ayrıca atık yönetimi konusunda çevreye ve insana karşı yaşanabilecek her türlü olumsuzluğun da önüne fazlasıyla geçilmiş olacaktır.

DİĞER HİZMETLERİMİZİ DETAYLI İNCELEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

0 216 606 45 90
0 216 265 16 06
0 532 657 35 63
 
numaralardan bize ulaşabilir veya
adresinden mail atabilirsiniz.

Hizmet verdiğimiz Mahalleler;

Atalar Hurdacı
Cevizli Hurdacı
Cumhuriyet Hurdacı
Çarşı Hurdacı
Çavuşoğlu Hurdacı
Esentepe Hurdacı
Gümüşpınar Hurdacı
Hürriyet Hurdacı
Karlıktepe Hurdacı
Kordonboyu Hurdacı
Orhantepe Hurdacı
Orta Hurdacı
Petroliş Hurdacı
Soğanlık Hurdacı
Topselvi Hurdacı
Uğurmumcu Hurdacı
Yakacık Hurdacı
Yalı Hurdacı
Yukarı Hurdacı
Yunus Hurdacı

Güven Geri Dönüşüm olarak Kartal’da uzman ve geniş kadrosuyla müşterilerine en iyi hurda fiyatları ve hizmeti sunabilme anlayışı içerisindeyiz. Kartal’da her çeşit hurdalarınızı yerinizde ve değerinde nakit olarak alıyoruz. Kartal Hurdacı 0 216 606 45 90 Hemen bize ulaşın.

Güven Geri Dönüşüm ana prensibi tam ve sürekli müşteri memnuniyetidir. Bizim ilk amacımız Hurdacılık ve hurda alım sonrası 7/24 hizmetle müşteri memnuniyetini artırmaktır.

Hurda alımlarımızda en yüksek Hurda fiyatlarını siz değerli müşterilerimize sunuyoruz. İmalat atığı hurdalardan, fabrikalarınıza firmamız tarafından bedelsiz olarak bırakacağımız hurda konteyner ile temiz, firesiz ve güzel görünüme sahip geri dönüşüm toplama alanı oluşturulması için gerekli hurda hizmetleri de vermekteyiz.

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al