İçeriğe geç

Krom Hurdası Alımı ve Geri Dönüşümü

IMG 8612 Kopya

Krom Hurdası Alımı ve Geri Dönüşümü. Kullanım ömrünü tamamlamış kromlarınızı yerinden alıyoruz. Değerli maden sınıfına giren krom daha çok mutfak ürünlerinde ve endüstriyel sanayi kuruluşlarında ağırlıklı çıkmaktadır.

Buna ilave olarak süt fabrikalarında krom tankerlerden de çıkabilmektedir. Piyasa değerlerinde ve peşin olarak krom hurdalarınızı Güven Geri Dönüşüm kalitesiyle değerlendirebilir, ekonomiye katkı sağlayabilirsiniz. 

Krom Nedir?

Krom-Paslanmaz HurdasıKrom çok sert olması ve erime noktasının 1857 °C olması nedeniyle, metallere sertlik sağlanması ve zırhlı araç yapımı için kullanılır. En önemli kullanım alanı Ni ile beraber paslanmaz çeliklerdedir. Oluşturdugu kromoksit tabakası çelik yüzeyini film tabakası gibi kaplar ve kimyasal korozyona karşı dayanıklılık sağlar.

Krom doğada +3 yüklüdür, indirgenme reaksiyonuyla +6 değerlik alır. Toz formdaki krom, deri tabaklamada uzun yıllardır kullanılmaktadır. Deriye uzun süre dayanma özelliği kazandırır. Ayrıca 118 elementten 24. sıradadır. Latincesi Chromium’dur ve simgesi Cr’dir.

Krom ve Paslanmaz Hurdalarınızı alıyoruz ekonomiye kazandırıyoruz.

Bize sormadan krom ve paslanmaz hurdalarınızı satmayın!

GÜVEN GERİ DÖNÜŞÜM: HURDANIZA DEĞER KATAR!

Ayrıntılı Bilgi İçin: 
0 216 606 45 90
0 850 840 40 83 
0 532 657 35 63
numaralardan bize ulaşabilir veya
guvengeridonusum@gmail.com 
adresinden mail atabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al