İçeriğe geç

Sancaktepe İkinci El Kombi Alanlar

hurda kombi

Sancaktepe İkinci El Kombi Alanlar, Sancaktepe’de kullanım ömrünü tamamlamış veya ikinci el kullanıma uygun kombilerinizi değerinde alıyoruz. Sizde eski kombileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sancaktepe İkinci El Kombi Alanlar

İkinci el kombinizi satmak istiyorsunuz? Markası modeli ne olursa olsun ikinci el kombilerinize talibiz İstanbul’un neresinde olursanız olun size bir telefon kadar yakınız. Sitemiz de ekli olan telefon numaralarımızı arayıp müşteri temsilcisi arkadaşımıza ikinci el olarak satmak istediğiniz kombiniz hakkında gerekli bilgiyi vermeniz yeterli olacaktır. Sonrasında kapınıza kadar gelip piyasanın size sunduğu en iyi fiyatın bile üzerinde sizin maddi zararınızı en aza indirecek bir fiyat karşılığın da ikinci el kombilerinizi sizden alıyoruz. Hem aynı gün hem bizzat kapınıza kadar gelerek hemde tahmin ettiğinizin de üzerin de bir fiyat hem de peşin alış veriş bunların hepsini bir arada bulmak çok zor bunu  ikinci el alım satımı yapan herkes bilir bu yüzden fırsatı kaçırmayın bizimle irtibata geçin.

Kombi çok ciddi bir iştir ve iyi paralar karşılığın da alınan bir üründür iyi bir fiyat ödeyerek almış oluğumuz kombilerimizi satarken de iyi bir fiyat karşılığın da satmak isteriz ama bu çevremizi spotçuları kullanarak çok zordur ürün ikinci el sınıfına girdiği için fiyatı aşağıya çeker alıcı biz de bu yok ürünün değeri neyse onu ödüyoruz hemde sizi yormadan kapınıza kadar gelip alıyoruz yukarı bahsettiğim gibi sitemiz de bulunan irtibat numaraların dan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

İkinci el sıfır kombiniz var ve satmak istiyorsanız elinizde bulunan çalışır durumdaki sağlam kombilerinizi adresinizden değerinde nakit satın alan firmamız başlıca Buderus – Vaillant – Viessman – Alarko – Baymak – Bosch – Demirdöküm – Airfel – Eca gibi tüm kombi markalarında doğalgaz kombilerinizi nakit ödeme ile kapınızdan 30 dakika gibi bir süre ile araçlarımız ile gelip satın alıyoruz.

Bize iletişim sayfamız üzerinden veya aşağıdaki numaramız üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kullanım ömrünü tamamlamış veya ikinci el kombileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Telefon: 0 532 657 35 63

guven geri donusum com

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al