İçeriğe geç

Yaman Evler Hurdacı

elektronik-atit

Yaman Evler Hurdacı,  Yaman Evler Geri Dönüşüm merkezi olarak hizmetinizdeyiz. Her nevi hurdanızı değerinde alıyoruz ekonomiye kazandırıyoruz. Yaman Evler’de bulunan hurdalarınızı adresinizden kendi araçlarımızla teslim alıyoruz.

Yaman Evler Hurdacı,  Yaman Evler Geri Dönüşüm

30 yıla yakın geri dönüşüm sektöründe olan firmamız ile her nevi geri dönüşüm ürünlerinizi değerlendirebilirsiniz.  Güven Geri Dönüşüm olarak hurdalarınızı değerinde alıyoruz ekonomiye kazandırıyoruz. Geri Dönüşüm demek daha yeşil bir çevre demek bundan dolayı geri dönüşüm konusunda faaliyet gösteren firmamız metal, plastik, atık kağıt ve elektronik hurdalarının toplanmasını çevreye ve eko sisteme zarar vermeden geri dönüşümü sağlamaktadır. 

Yaman Evler Elektronik Atık

Elektronik atıkları günümüzde ciddi derecede sorun oluşturmaktadır. Özellikle kullan at ürünler dünyamızı ciddi şekilde tehdit etmektedir. Bundan dolayı firmamız elektronik atıkların geri dönüştürülmesi aşamasında ciddi faaliyet yürütmekte olup atıl durumda olan veya hurdaya çıkmış ev ve ofis elektroniği hurdalarınızın toplanması konusunda en güvenilir firmalar arasında yer almaktadır. 

Ümraniye’nin İlk ve Tek Elektronik Firması

Ümraniye de faaliyetlerine devam eden firmamız elektronik atıkların yanı sıra medikal ve hastane cihazlarının alımını ve bertarafını da yapmaktadır. Bu konuda detaylı bilgi için buraya tıklayınız

Yamanevler Geri Dönüşüm İletişim

0 216 265 16 06

0 216 606 45 90

0 532 657 35 63

0532 494 16 50

numaralı telefonlardan ulaşabilirsiniz. Whatsapp üzerinde resim göndererek hurdalarınızın yaklaşık değerini öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al