İçeriğe geç

Acıbadem Hurdacı

elektronik-atit

Acıbadem Hurdacı. Güven Geri Dönüşüm olarak Acıbadem’de hizmetinizdeyiz.  Gelişen teknolojiyle geri dönüşümün faydaları daha da belirgin olmaya başladı. Bu neden firmamız Acıbadem’den hurdalarınızı adresinizden alım işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Acıbadem Hurdacı

Acıbadem’de faaliyetlerini yürüten firmamız her türlü metal, plastik, atık kağıt ve elektronik hurdalarınızı adresinizden alımın gerçekleştirmektedir. Sizde atıl durumda bulunan hurdalarınız ve kullanmadığın eşyalarınız için bizimle iletişme geçebilirsiniz.. 

Geri Dönüşüm Hiç Bu Kadar Kolay Olmamıştı

Firmamız Online Whatsapp iletişim hattı sayesinde atıklarınızın resmi ile konum bilgisinin bizimle paylaşmanız haline en uygun araç ve saha ekiplerimiz sizlere yönlendirilecektir. Whatsapp numaralarımız 0 532 657 35 63 – 0 532 494 16 50 dir. İletişim numaralarımız sayesinde bizimle iletişme geçebilirsiniz. Ayrıca hurdalarınızın ne zaman ve hangi saatte alınmasını istiyorsanız bizimle bilgi paylaşabilirsiniz.

Acıbadem Geri Dönüşüm

Geri dönüşüm önemi yadsınamaz derecede önemli, gelişen teknoloji sayesinde hammadde ihtiyacı hızla artmaktadır.  Acıbadem geri dönüşüm ve hurda toplama ayrıştırma merkezi olarak her nevi atığınız Güvenli ellerde imha ve geri dönüşüm işlemlerine tabi olmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:

0 216 606 45 90

0 532 657 35 63

0 532 494 16 50

bilgi@guvengeridonusum.com

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al