Çekmeköy Elektronik Atık

Çekmeköy Elektronik Atık Toplama Merkezi Hizmetinizdedir. Güven Geri Dönüşüm olarak Çekmeköy’de bulunan her nevi elektronik atıklarınızı değerinde alıyoruz ekonomiye kazandırıyoruz.

Çekmeköy Elektronik Atık

Firmamız Çekmeköy sınırları içerisinde bulunan elektronik hurdalarınızı adresinizden alıyor, sizde atıl durumda bulunan elektronik atıklarınızı bizimle değerlendirebilirsiniz.  İletişim numaralarımız 0 532 657 35 63 veya 0 532 494 16 50 bizimle iletişime geçebilirsiniz. Güven Geri Dönüşüm olarak arıza televizyon, beyaz eşya, küçük ev elektroniği hurdaları, bilgisayar hurdaları, iletişim cihazı hurdaları, ofis elektroniği hurdaları ve ikinci el elektronik cihazlar ile her nevi atıl durumda elektronik cihazları değerinde alıyoruz.

Hurda Elektronik Eşyalarınız Güvenle Geri Dönüşsün

Firmamız çalışma saatleri içerisinde hurda elektronik eşyalarınızı adresinizden alıyor geri dönüşüme kazandırıyoruz. Sizde Whatsapp üzerinden bizimle iletişime geçerek hurdalaya göndermek istediğiniz hurda elektronik atıklarınızın resmi ile konum bilgisini bizimle paylaşmanız halinde en yakın elektronik atık toplama aracımız size yönlendirilecektir.

Çekmeköy’de Hizmet Veriyoruz

Firmamız ‘de mahallelerine çalışma saatleri içerisinde hizmetinizdeyiz.

 

İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ:

0 216 606 45 90 

0 532 657 35 63

0 532 494 16 50

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al