İçeriğe geç

Elektronik Atıkların İmhası

e atik guven geri donusum

Elektronik Atıkların İmhası, Dünyada elektronik atık miktarının artışı ve bunların insan sağlığı ve doğaya zarar vermeden imha edilmesi ihtiyacı, elektronik atıklara özel geri dönüşüm yöntemlerinin oluşturulmasına yol açtı.

Kullanım ömrünü tamamlayan ya da demode olmuş elektrikli ve elektronik ekipmanların geri dönüşümünü sağlıyoruz. Evde, ofiste kullanılan bilgisayarlar, yazıcı, tarayıcı, fotokopi cihazı gibi e-atikçevresel aygıtlar, hemen her kişinin günlük hayatının bir parçası haline gelen cep telefonları, televizyonlar, beyaz eşyalar, makineler, kontrol sistemleri ve panolar gibi ürünler geri dönüşüm için Güven Geri Dönüşüm firmamız tarafından toplanıyor. Firmamız tarafından kullanılmayan cihazlar sınıflandırılarak sökme, kırma, ayrıştırma, sevkiyat ve rafinasyon işlemlerine tabi tutuluyor. 

Evde ve ofiste kullanılmayan elektrikli ve elektronik cihazların içerisinde civa, krom, kurşun, fosfor, kadmiyum, baryum, berilyum ve plastik bulunduğunu unutmayalım, “Bu maddelerin sızıntıyla sulara, ardından toprağa karışmasıyla beyin, böbrek, kalp ve karaciğer gibi iç organları ve vücudun hormonal fonksiyonları olumsuz yönde etkilenir, üreme bozuklukları oluşur. Suların kirlenmesi kas zayıflığına, DNA hasarına, astimik bronşite ve kemiklerde erimeye neden olur.”

Sizde elektronik atıklarınızın (e-atık) geri dönüştürülmesine katkıda bulunarak ve çevre sağlığını ve ekolojik dengeyi koruyabilirsiniz.

ŞİMDİ SIRA SİZDE…

Daha fazla bilgi için aşağıdaki numaralardan firma yetkilisine ulaşabilir veya mail adresimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ayrıntılı Bilgi İçin: 

Tel/Faks: 0 (216) 606 45 90
Çağrı Merkezi: 0 (850) 840 40 83 
Tel/Watsapp: 0 (532) 657 35 63
numaralardan bize ulaşabilir veya
adresinden mail atabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al