İçeriğe geç

Elektronik Hurdacı

Elektronik Hurdaci 3

Güven Geri Dönüşüm; Elektronik Hurdacı, ülkemizin ilk ve tek elektronik geri dönüşüm ve elektronik ikinci el alan firması olmaktan gurur duyuyoruz. Elektronik geri dönüşüm sektöründe 10 yılı aşkın süredir faaliyet yürüten firmamız ile her nevi elektronik ekimanlarınızı değerlendirebilirsiniz.

Elektronik Hurdacı

Türkiye’nin her yerinden kurumsal elektronik hurdalarınızın alım işlemleri gerçekleştirmekle beraber kurumsal firmalardan ikinci el atıl durumda olan elektronik malzemelerinizin alım işlemlerini yapmaktayız. Bize bilgi@guvengeridonusum.com , guvengeridonusum@gmail.com veya WhatsApp üzerinden  0 532 657 35 63 numaralı telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

Elektronik Hurda Nedir?

Elektronik hurda dediğimiz zaman ortaya çıkmış malzemeler çoğu zaman yeniden dizayn ve yeniden kullanıma pek uygun olmayan ürünlerdir. Elektronik hurdalar doğrudan geri dönüşüm döngüsüne dahil olurlar. Elektronik atıklar tekrar tekrar, geri dönüştürülerek kullanılabilmektedir. Elektronik Hurda Toplama Prosedürü detaylar için ziyaret edebilirsiniz.

Elektronik Atıklar Geri Kazandır.

Elektronik Hurdalığı

Bilgisayarlardan monitörlere, beyaz eşyalara, ups ve aküler, ofis ekipmanları, medikal ve hastane ekipmanları, küçük ev aletlerine kadar binlerce çeşit elektrikli ve elektronik hurdanız için bizimle iletişme geçebilirsiniz.

İstanbul içi tüm semt ve ilçelere hizmetimiz vardır. Şehir dışı sadece kurumsal elektronik hurdalar ve ikinci el elektronik ekipmanların alımı yapmaktayız

Elektronik hurda alımı ve elektronik geri dönüşüm için bizimle irtibatta kalın.

Sağlık İçin Geri Dönüşüm

Elektronik atıklar ve diğer geri dönüştürülebilir tüm atıklar kontrol altına alınmadığında ve doğaya atıldığında hem çevreyi hem de sağlığımız çok olumsuz olarak etkileyecektir. Bu ürünler doğaya atıldığında yağmur suları aracılığı ile içme suyumuza karışacak, insanların sağlığını ve bitkilerin gelişini engelleyecektir. Bireysel olarak geri dönüşüme önem vermeli, tüm elektronik atıkları ve diğer atıkların çevreye atılmasını önlemeliyiz.

Elektronik Hurdacı

0 532 657 35 63

Elektronik Hurdaci 1

Elektronik Hurdalar

Elektronik Hurdaci 1

Elektronik Hurdacı

Elektronik Hurdaci 2

Elektronik Atık

Elektronik Hurdaci 3

Elektronik Hurdacı

Elektronik Hurdaci 4

Elektronik Geri Dönüşüm

Elektronik Hurdaci 5

Elektronik Hurdacısı

Elektronik Hurdaci 6

Elektronik Atıklar

 

Etiketler:

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al