İçeriğe geç

Tomografi Cihazların Alınması ve BT Geri Dönüşüm

Bilgisayarli Tomografi Ekipman Hurdalarin Alimi

Bilgisayarlı Tomografi Ekipman Hurdaların Alımı, Kullanım ömrünü tamamlamış tomografi cihazları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Atıl durumda olan hurda tomografi cihazları veya ikinci el tomografi cihazlarınızı bizimle değerlendirebilirsiniz.

BT Cihazlarınızı Güven Değerlendirin!

Tomografi Ne İşe Yarar

Tomografi, radyolojik teşhis yöntemidir. 1915 yılında Fransız hekim Boccage tarafından icat edilmiştir. Fakat kullanıma geçilmesi 1930’ları bulur. Tomografi, X ışını üreten tüp ile röntgen filmi, radyografisi elde edilmek istenen organın karşısında hareketi ile elde edilir.

Beyinde var olduğu düşünülen tümör, kafa yaralanmaları, inme, beyin kanaması ve diğer beyin ile ilgili hastalıkların teşhisinde kullanılan BT, hızlı ve etkili bir görüntüleme yöntemi olduğu için sıklıkla kullanılır. Beyin tomografisi, ilaçlı ya da ilaçsız olarak çekilebilir.

Tomografi Geri Dönüşüm

Alanında uzman ekibimizle medikal cihaz geri dönüşümünde söz sahibi olan firmamız Hurda BT Cihazları ile İkinci El BT Cihazlarınız için yeterliliğe sahiptir. BT dahil tüm hastane medikal cihazlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

0 532 657 35 63

Tomografi Cihazların Alınması ve BT Geri Dönüşüm

UYARI: BT cihazların içerisinde tıbbi atık sayılabilecek pek çok şey bulunur, bu nedenle kesinlikle çöpe atmamanız gerekmektedir. Çöpe atmadan, cihazları yok etmek, ortadaki fazlalıktan kurtulmak için yapmanız gereken tek şey bizi aramaktır. Bizi arayarak adresinize gelecek olan ekibimiz hurda cihazınızı ödemesini peşin yaparak alır ve yüklemeleri de yine kendi ekibimiz yapar.

Tomografi Cihazlarin Alinmasi ve BT Geri Donusum

Tomografi Cihazlarin Alinmasi ve BT Geri Donusum

 

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al