İçeriğe geç

İkinci El ve Hurda Santraller İp Telefonlarınız Alınır

eski telefon santralleri alinir

İkinci El ve Hurda Santraller İp Telefonlarınız Alınır. Firmamız marka model farkı olmaksızın eski telefon santrallerinizi ve ip telefonlarınızı adresinizden alım yapmaktadır.

Santral Ekipman Hurdası

Eski veya kullanım ömrünü tamamlamış, atıl durumda olan telefon santralleriniz firmamız tarafından alınmaktadır.  Marka model gözetmeksizin hurda veya ikinci el telefon santralleri ile ip telefonlarınız için bizimle iletişme geçebilirsiniz. 

Telefon Santral Hurdalarınız Alınır

Hurdaya çıkmış santral kartlarınız için bizimle iletişme geçebilirsiniz. İkinci el Analog ve Dijital Ip telefonlarlarınız için bizi arayabilirsiniz. ( 0 216 606 45 90 )

KAREL, TELESİS VE ALCATEL-LUCENT MARKA TELEFON SANTRALLERİNİN ÇEŞİTLİ KAPASİTELERDEKİ İKİNCİ EL MODELLERİ İÇİN BİZİ ARAYABİLİRSİNİZ.

AVAYA, GİGASET, SİEMENS, GRANDSTREAM, YEALİNK, YEASTAR, TELESİS, TEKLİNK, FANVİL, TELES GATEWAY, LG, NORTEL, AASTRA,  MİTEL ERİCSSON, CİSCO

 gibi bir çok ürünün alımı firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Şirket içi Baz İstasyonları, Telsiz Telefonlar, Analog ve Dijital iletişim cihazlarınızı adresinizden alıyoruz. Firmamız sıfır ve ikinci el kullanılmayan defolu ip santraller dahil olmak üzere tüm kurumsal iletişim cihazlarının alımlarını gerçekleştirmektedir. 

İsterse hurda olsun her türlü ofis elektroniği hurdalarınızı değerinde almaktayız. 

Call Center Ekipmanlarınız Değerinde Alınır

Eski Telefon Santralleriniz Alınır

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al