İçeriğe geç

İstanbul Geri Dönüşüm Merkezi

istanbul geri donusum hurda

İstanbul Geri Dönüşüm Merkezi olarak metal hurdalarınızı, elektronik hurdalarınızı, atık kağıt hurdalarınızı adresinizden alıyoruz. Sizde atıklarınız için bizimle iletişme geçebilirsiniz.

İstanbul Geri Dönüşüm Merkezi

İstanbul geri dönüşüm hizmeti sunan bir firma arayışındaysanız en doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz. Güven Geri Dönüşüm firması İstanbul ve civar ilçelerin tümüne kesintisiz hizmet vermektedir. Atık ve hurda gurubuna gerek tüm ürünleri adresten teslim alarak geri dönüştürmektedir. İstanbul geri dönüşüm firmaları arasında sanayi sektörüne hizmet veren Güven Geri Dönüşüm gelişmiş teknolojik araçları ile gelerek hurda alımı yapmaktadır. İstanbul metal hurda geri dönüşüm şirketleri arasında demir, bakır, kurşun, sarı kapsamında olan metal parçalarının tamamının geri dönüşümü için hurdalarınızı topluyoruz.

Alımını yaptığımız hurdaları ve Güven Geri Dönüşüm olarak verdiğimiz tüm hizmetleri detaylı incelemek için bağlantıdan yararlanabilirsiniz.  

Geri Dönüşüm Hizmetini Nasıl Sunuyoruz?

Güven Geri Dönüşüm olarak yıllardan bu yana sektörde yer alıyoruz. İstanbul merkezli olan firmamız hurdacılık alım satımı ve geri dönüşüm süreçleri konusunda son derece tecrübelidir. Sizlerden aldığımız tüm hurdaları sınıflandırarak ayırıyoruz. Her gurubun birikmesi neticesinde ise geri dönüştürülmek üzere işleme konulmasını sağlıyoruz. Böylece hem tabii kaynakların daha az tüketilmesine hem de doğanın korunmasına destekte bulunmuş oluyoruz. Bu nedenle sizlere de elinizde bulunan tüm atıklarınızı mutlaka bizi arayarak teslim etmenizi tavsiye ediyoruz. Bunun için yapmanız gereken tek şey bizi aramak ve adresinize gelinmesi için randevu oluşturmanızdır. Peki hangi atık hurdaları alıyoruz;

 1. Elektronik Atıklar
 2. Bakır hurdası
 3. Kablo hurdası
 4. Demir hurdası
 5. Plastik hurdası
 6. Fabrika yıkım hurdası
 7. Konteyner hurdası
 8. Defolu mal ve imha edilecek ürün alımı
 9. Sanayi hurdaları
 10. Fabrika atıkları
 11. Kombi, klima hurdası
 12. Kağıt vs

Yukarıda yer alan tüm hurda türlerini ve daha fazlasını adresinizden ücret karşılığında teslim alıyor ve yeniden üretim aşamalarında kullanıması için geri dönüştürülmesini sağlıyoruz. İstanbul geri dönüşüm hizmetinin en güvenilir adresi olmaktan gurur duyuyoruz.

İletişim Bilgilerimiz:

Tel/Whatsapp: 0 532 657 35 63

Tel: 0 216 606 45 90

Mail: bilgi@guvengeridonusum.com

green waste

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al