İçeriğe geç

Kentsel Dönüşüm

fabriaka sökümü 1

Kentsel dönüşüm, şehrin bir bölümünün veya ciddi anlamda büyük bir kısmının proje kapsamında sistematik bir şekilde mevcut yapı stoklarının olası depremlere karşı toprak zeminin ve üzerindeki yapının risk değerlerinin belirlenmesi, olası depremde yıkılması ve yıkılırken çevredeki diğer yapılara zarar vermesi olasılıklarının da içine katılarak, riskli toprak zemin ve riskli yapıların kullanım dışına çıkarılarak yerine toprak zeminin yapısına uygun temelli yapıların yapılması ve bu sayede olası depremlerde yaşanabilecek can ve mal kaybının en aza indirmek için yapılan kamusal çalışmalardan biridir.

Güven Geri Dönüşüm Olarak Kentsel Dönüşüm Hizmetlerimiz

Kentsel Dönüşüm ( Bina Yıkımı, Moloz Taşınması, Hafriyat Yıkımı Aktarılması, İç Mekan Yıkımı, Bina Hurdaları Alımı, Fabrika Hurdaları Kesim ve Sökümü, Tesis Hurdaları Yıkım ve Sökümü, Kesim ve Parçalama İşleri, Kazan Dairesi Söküm ve Kesim İşleri, Vinç Hizmeti…)

Daha fazla bilgi için aşağıdaki numaralardan firma yetkilisine ulaşabilir veya mail adresimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.

GÜVEN GERİ DÖNÜŞÜM: HURDANIZA DEĞER KATAR!

Ayrıntılı Bilgi İçin: 
0 216 606 45 90
0 850 840 40 83 
0 532 657 35 63
numaralardan bize ulaşabilir veya
adresinden mail atabilirsiniz.

Hurdalarınızı Güven Geri Dönüşüm Tesislerine getirebilirsiniz. Hurda karşılığında ödemelerimiz nakittir.

Hurda alım liste  fiyatlarımız , 3065 sayılı KDV kanunun 17/4-G maddesi gereğince kdv den mendir. Listemiz LME ve tonaja değişimlerine bağlı olarak gün içerisinde değişim gösterebilir.

Geri Dönüşüm ürünlerinizi bize sormadan satmayın.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Bir Cevap Yazın

Ara
Konum Al